Air conditioner; 230VAC; 1600m3/h; 62dBA; P: 380W; Temp: 10÷55°C
RITTAL
2 720,37 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3383500
Информация о продукте "Air conditioner; 230VAC; 1600m3/h; 62dBA; P: 380W; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 597x417x475mm |
|---|---|
| Cooling power: | 1kW |
| Fan efficiency: | 1600m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | rooftop |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 2.9A |
| Noise level: | 62dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 380W |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 8.8A |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.