Air conditioner; 230VAC; 1230m3/h; 72dBA; P: 1.21kW; Temp: 10÷55°C
RITTAL
6 197,60 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3329600
Информация о продукте "Air conditioner; 230VAC; 1230m3/h; 72dBA; P: 1.21kW; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 400x1580x295mm |
|---|---|
| Cooling power: | 2.55kW |
| Fan efficiency: | 1230m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | wall mounting |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 7.9A |
| Noise level: | 72dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 1.21kW |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 25A |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.