Air conditioner; 115VAC; 950m3/h; 69dBA; P: 640W; Temp: 10÷55°C
RITTAL
3 883,38 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3304640
Информация о продукте "Air conditioner; 115VAC; 950m3/h; 69dBA; P: 640W; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 400x950x260mm |
|---|---|
| Cooling power: | 1.1kW |
| Fan efficiency: | 950m3/h |
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | wall mounting |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 2.2A |
| Noise level: | 69dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 640W |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 11.5A |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.