Air conditioner; 115VAC; 910m3/h; 60dBA; P: 330W; Temp: 10÷55°C
RITTAL
2 977,25 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3359510
Информация о продукте "Air conditioner; 115VAC; 910m3/h; 60dBA; P: 330W; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 597x417x380mm |
|---|---|
| Cooling power: | 770W |
| Fan efficiency: | 910m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | rooftop |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 5.6A |
| Noise level: | 60dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 330W |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 18.4A |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.