Air conditioner; 115VAC; 800m3/h; 59dBA; P: 270W; Temp: 10÷55°C
RITTAL
2 581,40 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3382510
Информация о продукте "Air conditioner; 115VAC; 800m3/h; 59dBA; P: 270W; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 597x417x380mm |
|---|---|
| Cooling power: | 550W |
| Fan efficiency: | 800m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | rooftop |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 4.7A |
| Noise level: | 59dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 270W |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 18.2A |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.