Air conditioner; 115VAC; 625m3/h; 64dBA; P: 550W; Temp: 10÷55°C
RITTAL
2 488,80 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3361510
Информация о продукте "Air conditioner; 115VAC; 625m3/h; 64dBA; P: 550W; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 280x550x280mm |
|---|---|
| Cooling power: | 890W |
| Fan efficiency: | 625m3/h |
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | wall mounting |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 5.3A |
| Noise level: | 64dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 550W |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 20...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 12A |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.