AC fan controller; NIMBUS-HP; 1÷18A; -25÷65°C; Usup: 85÷300VAC
Control Resources
127,47 ₽
Номер продукта:
TRC1800E-F
Информация о продукте "AC fan controller; NIMBUS-HP; 1÷18A; -25÷65°C; Usup: 85÷300VAC"
| Caution!: | Device is not compatible with UPS that generate square wave |
|---|---|
| Current rating: | 1...18A |
| Leads: | terminal block |
| Manufacturer: | Control Resources |
| Manufacturer series: | NIMBUS-HP |
| Operating temperature: | -25...65°C |
| Optional equipment: | alarm option, temperature sensor |
| Output voltage: | 85...300V AC |
| Related items: | P1-F, P3-F, P4-F, P5-F, P7-F, P8-F, P9-F, P11-F |
| Supply voltage: | 85...300V AC |
| Type of device: | AC fan controller |
| Wire size: | 14AWG...24AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.